Polish (Poland)English (United Kingdom)French (Fr)
Home Nachrichten Aktualności po wakacjach
There are no translations available.

Już od sierpnia Zespół nasz rozpoczął intensywną pracę w nowym sezonie artystycznym 2017/2018.

Codzienne ćwiczenia, treningi, próby połączone z naborem do Zespołu przygotowywały dzieci, młodzież, dorosłych i Seniorów do tworzenia nowego repertuaru tanecznego, wokalnego i instrumentalnego.

Dobiegamy do połowy września, a za nami wiele prób roboczych i generalnych oraz dwa koncerty…czas dożynkowy, tak więc 03 września zaprezentowaliśmy nasz program na Dożynkach Gminy Pruszcz Gdański w Juszkowie.

Pogoda okazała się w miarę łaskawa…słoneczka było niewiele, ale za to ciepło, brak wiatru i deszczu sprawił, że atmosfera dożynkowa była wspaniała.

Na boisku Juszkowa zgromadzili się liczni mieszkańcy naszej gminy, wszyscy pięknie się bawili, podziwialiśmy piękne dożynkowe wieńce i mieliśmy możliwość degustacji przepysznych potraw przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich a na scenie działo się oj działo…każdy znalazł coś dla siebie.

Koncert „Jagódek” bardzo się udał, nie szczędzono nam braw i miłych słów a i publiczność bardzo licznie dopisała !

W niedzielę 10 września koncertowaliśmy na Archidiecezjalnych Dożynkach na zaproszenie Gminy Trąbki Wielkie.

Było wspaniale mimo…niestety deszczu publiczność dopisała i wytrwała nagradzając nas burzą braw i słów uznania.

A od dzisiaj…dalszy ciąg trudnej , ale pięknej pracy do….następnych koncertów i wydarzeń kulturalnych, abyśmy wszyscy godnie reprezentowali i promowali naszą piękną Gminę Pruszcz Gdański..

Dziękujemy wszystkim , którzy przybywają na nasze koncerty, którzy nie żałują nam miłych słów za pielęgnowanie polskiej kultury – naszego dziedzictwa kulturowego, nie żałują nam swojej cennej tak dzisiaj Przyjaźni.

Zapraszamy na kolejne koncerty i wydarzenia kulturalne.

Zaglądajcie na nasz jagódkowy Facebook i polubcie nas!...z góry Dziękujemy.

c_150_100_16777215_0___images_stories_images_2017_jagodki_aktualnosci_2017_wakacje.jpg