Licznik
Affiche le nombre de clics des articles : 1981336
Polish (Poland)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)
Home Nouvelles
There are no translations available.

2018-06-04 w OKSiBP w Cieplewie odbyła się doroczna zabawa seniorów z gminy Pruszcz Gdański. Nasi Dorośli oraz Seniorzy dali piękny koncert. Dziękujemy za gromkie brawa.

Lire la suite...

 
There are no translations available.

Lire la suite...

Lire la suite...

Piękny był tulipanowy sobotni dzień. Pełen przepięknych kolorowych tulipanów, cudownej słonecznej pogody zgromadził tłumy mieszkańców naszej Gminy i gości z Trójmiasta i różnych zakątków Polski. Podziwialiśmy wspaniały projekt tulipanowego obrazu stworzonego przez artystę Bogusia Izdebskiego.

Uroczystą 10, jubileuszową edycję Żuławskiego Tulipana pt. Wielka Mała Ojczyzna otworzyła p. Wójt Magdalena Kołodziejczak, która również zatańczyła fragment Poloneza z naszym Zespołem. Dzielnie się p. Wójt spisała. GRATULUJEMY!

CIESZYMY się, że mogliśmy zatańczyć, zaśpiewać i zagrać koncert na tej plenerowej imprezie wpisując się w jej temat.

Nagrodą były gromkie brawa i bardzo liczna publiczność.

Jesteśmy pełni podziwu dla organizatorów, dla Wiesia Zbroińskiego i wszystkich zaangażowanych ludzi , którzy przyczynili się do stworzenia tego kwiatowego, cudownego Święta . GRATULUJEMY i podziwiamy też mieszkańców naszej Gminy, którzy w pocie czoła nie zważając na pogodowe utrudnienia mozolnie układało tulipanowy projekt.

Było naprawdę pięknie, czego wyrazem były uśmiechnięte, zadowolone twarze odwiedzających imprezę. Dziękujemy i jeszcze raz GRATULUJEMY.

Dyrektor Zespołu Pieśni i Tańca Gminy Pruszcz Gdański "Jagódki" wraz z dziećmi, młodzieżą, grupą dorosłą, Seniorami, kapelą, kadrą i Rodzicami.

Jeszcze w niedzielę odwiedzimy Mokry Dwór.

 
There are no translations available.

Dzisiejsza próba

Lire la suite...

Lire la suite...

 
There are no translations available.

U Jagódek praca wre...
Przygotowujemy się do warsztatów, na których będziemy pracować nad repertuarem do koncertów z okazji 10 edycji Jubileuszowej Żuławskiego Tulipana oraz innych koncertów majowych, czerwcowych i lipcowych.

Lire la suite...

 
There are no translations available.

Warsztaty artystyczne w Chmielnie: przygotowania do Uroczystego Koncertu Wigilijnego.

Zespół bardzo ciężko pracował od godz 10 00 - po śniadaniu do 23 00...z przerwą na obiad i kolację. Małe dzieciaczki po kolacji smacznie spały a starsi pracowali, pracowali...

Serdecznie z całego Serca dziękuję za tą ciężką pracę, i za Wasz trud. Było warto, bo efekty i rezultat cieszą!
Ukłony wdzięczności i uściski dla całej mojej Wspaniałej Kadry, pełnej kreatywnej Pasji , Energii i Chęci do Pracy. Serdecznie Dziękuję!
Kocham Was wszystkie moje Jagódki i te małe, i te duże, te tańczące, i śpiewające, te uczące, i tworzące, i te grające. 
Do zobaczenia na próbach.

Zdjęcia z warsztatów w naszej galerii

Barbara Biedrzycka

 
There are no translations available.

Dnia 11  listopada, Zespół Gminy Pruszcz Gdański Jagódki zaśpiewał piękny Koncert Pieśni Patriotycznych, na mszy w kościele Św. Jacka w Straszynie.

Było pięknie , brawa na stojąco, kościół pełen ludzi, którzy chętnie włączyli się do wspólnego śpiewania.

Nie brakowało też łez wzruszenia.

Uroczystość zorganizowała Gmina Pruszcz Gdański.

Koncert z okazji 99 Rocznicy Dnia Niepodleglości.

Więcej zdjęć w galerii: Koncert z okazji 99 Rocznicy Dnia Niepodleglości

Lire la suite...

Lire la suite...

 
There are no translations available.

Tak "Jagódki" pracowały pilnie w październiku, aby rezultat mozolnej pracy zrealizować w listopadzie, grudniu i zapewne jeszcze w styczniu, bo to pora na Koncerty Kolęd i Pastorałek - POLECAMY SIĘ PIĘKNIE I Z OCHOTĄ.

 

Październik zakończył się, nadszedł więc czas na informacje, co będzie działo się dalej i dalej.....

Lire la suite...

Próby generalne przed koncertami - 07 11 -wtorek i 10 11 - piątek - Zespół wraz z Grupą Dorosłą przychodzi wg swojego planu zajęć, a kapela na godz 17 30.Seniorów zapraszam na godz. 18 00.

Obecność na próbach obowiązkowa

 

Koncert z okazji Dnia Niepodległości - dnia 11 listopada - sobota - Kościół św. Jacka w Straszynie - Zbiórka - godz. 09 00 w salce przy kościele.

 

Wyjazd na Warsztaty Artystyczne do Chmielna - dnia 17 11 2017r. - piątek - Zbiórka godz.09 00 - parking przy szkole (na dole) powrót - dnia 19 11 2017r. - niedziela - ok godz. 16 00.

 

Proszę zabrać ze sobą baletki do ćwiczeń , obuwie domowe, obuwie ciepłe, ciepłe bluzy,czapki, szale, bluzeczki do ćwiczeń, kosmetyki do higieny osobistej plus ręczniki, mydełko w płynie, spinki i gumki do włosów, coś dobrego do "pochrupania", II śniadanko na drogę (obiad o godz 14 00), ulubione podusie, pluszaki itd itp.

Telefony komórkowe - zostawiamy w domku.....odpoczywamy od wynalazków techniki...będziemy zdrowsi !!

 

Wyjazd na Warsztaty Artystyczne do Chmielna Grupy Dorosłej i Seniorów - dnia 24 11 2017r. - piątek - Zbiórka - godz.09 00 - parking przy kościele a nastepnie 09 05 na parkingu przy szkole (na dole - tam gdzie zwykle).

Powrót z warsztatów dnia 26 11 2017r. - niedziela - godz ok. 16-17 00 .

 

XIX Tradycyjna Wigilia ZPiT "Jagódki" wraz z Uroczystym Koncertem Tanecznym, Koncertem Instrumentalnym oraz Koncertem Kolęd i Pastorałek odbędzie się dnia 08 grudnia- piątek -w Chacie Myśliwskiej "Pod Sokołem" w Straszynie ul. Objazdowa 4.

Zbiórka - uczestnicy zajęć umuzykalniających wraz ze swoimi instruktorami - keyboard i gitara - godz. 16 00 - PUNKTUALNIE

Zespół Pieśni i Tańca oraz Kapela i Kadra - godz. 16 30 - PUNKTUALNIE.

 

PRÓBY GENERALNE PRZED WIGILIĄ - DNIA 01 (PIĄTEK) I 04 (WTOREK) GRUDNIA 2017 - WG SWOICH PLANÓW ZAJĘĆ, KAPELA GODZ. 17 30, SENIORÓW ZAPRASZAM NA GODZ. 18 00 - AULA GIMNAZJUM W STRASZYNIE.

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA.

 

ZAPRASZAMY NA WIGILIJNE SPOTKANIE I KONCERT!

POZDRAWIAM CAŁY WIELOPOKOLENIOWY "JAGODOWY" ZESPÓŁ!

ZBIERAJCIE SIŁY DO PRACY KOCHANI!

 
Plus d'articles...