Licznik
Affiche le nombre de clics des articles : 1959150
Polish (Poland)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)
Home Nouvelles Pozdrowienia z Iwonicza Zdroju
There are no translations available.

"Jagódki" przesyłają pozdrowienia z Iwonicza Zdroju. Festiwal już za nami, wczoraj czyli 06 lipca 2010 odbył się nasz ostatni koncert na wielkiej scenie w centrum Iwonicza Zdroju,
Jesteśmy dumni i szczęśliwi, bo wszystkie koncerty były wspaniałe i udane, wzbudziły podziw i bardzo pozytywne zaskoczenie organizatorów. Tańczyliśmy, śpiewaliśmy z naszą kapelą. Nie obyło się bez popisów solistów, duetu i tria instrumentalnego.

Zachwyt wzbudziła nasza najmłodsza uczestniczka Sara wspaniałą grą na skrzypcach,a także bardzo różnorodny i barwny repertuar, który zaprezentowaliśmy na wspaniałej iwonickiej estradzie. Pokazaliśmy folklor polski i innych narodów, nie zabrakło też klasyki wplecionej w nasz przedstawiany repertuar.
Koncertom towarzyszyły tłumy publiczności,brawa były gromkie a i radosnych okrzyków też nie brakowało. Usłyszeliśmy wiele ciepłych słów od ludzi, których spotykaliśmy po prostu na ulicach , spacerując po uroczym najstarszym kurorcie w Polsce, jak również od organizatorów tego Festiwalu.
"Jagódki" dały z siebie wszystko, aby jak najlepiej promować naszą Gminę Pruszcz Gdański i tak też się stało.
Cieszymy sie też piękną pogodą, choć dzisiaj...sprawiła nam "psikusa"i pada sobie deszczyk. Czekamy jednak z nadzieją na dalszą część słoneczka, bo jeszcze trochę planów przed nami.
Oddychamy zdrowym, górskim powietrzem, zwiedzamy okolice(w ramach niezbyt długiego, wolnego czasu), a w czwartek dzień przed powrotem do domów czeka nas jeszcze jeden godzinny koncert na zaproszenie Rymanowa Zdroju.
Resztę wrażeń i informacji przekażemy po powrocie, umieścimy też nowe zdjęcia i filmiki.
Wszystkich jeszcze raz pozdrawiamy i zapraszamy do przeglądania naszej strony internetowej!!