Licznik
Affiche le nombre de clics des articles : 1944911
Polish (Poland)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)
Home Nouvelles Aktualności - lato 2017
There are no translations available.

Ostatni koncert w tym sezonie artystycznym 25 czerwca!

Po raz pierwszy od lat pogoda sprawiła nam „psikusa” –koncert odbył się z solidnymi , deszczowymi przerwami. Trzeba przyznać, że cały nasz Zespół jest silny, wytrwały i cierpliwy…zaprezentowaliśmy jednak nasz program ku uciesze bardzo licznie zgromadzonej publiczności.

Dzieciaki mogły skorzystać z atrakcji imprezy, z poczęstunku smakołykami – z czego były oczywiście bardzo zadowolone. Dziękujemy organizatorom za miłe przyjęcie naszego Zespołu.

 

Aktualnie „Jagódki” przygotowują się do wyjazdu na Letnie Zgrupowanie Artystyczne oraz umówione koncerty …na południe Polski.

Z pewnością będzie bardzo pracowicie, ale również znajdziemy chwile na przyjemny relaks, na który z pewnością uczestnicy Zespołu sobie zasłużyli ciężko pracując przez cały rok i wielokrotnie rezygnując również z wolnych sobót i niedziel, ponieważ koncertów było bardzo wiele.

 

Zapoznamy się z nowym dla nas regionem Polski, poznamy jego tradycje, stroje i zwyczaje.

Poznamy inne Zespoły Folklorystyczne i zaprezentujemy folklor naszego regionu oraz folklor europejski , który mamy w swoim repertuarze.

Będziemy godnie reprezentować i promować naszą Gminę Pruszcz Gdański , zachęcając również do jej odwiedzeniaj.

Mamy nadzieję , że dopisze nam również (oprócz dobrego humoru i energii do pracy)... wyczekiwana z utęsknieniem przez wszystkich POGODA – SŁOŃCE i CIEPEŁKO !!

 

Kochani Przyjaciele ……trzymajcie kciuku. Po powrocie opowiemy jak było !!!